Rehabilitacja Jarosława Muchy przebiega zgodnie z planem.

Rehabilitacja naszego środkowego Jarosława Muchy, który w połowie lutego 2022 roku podczas meczu 22 kolejki Tauron 1. Ligi z BKS Visłą Bydgoszcz doznał poważnej kontuzji, a następnie pod okiem specjalistów przeszedł skomplikowaną operację przebiega zgodnie z planem. 

Nasz siatkarz codziennie wykonuje ogrom pracy związanej z regeneracją kontuzjowanego kolana oraz odbudową mięśnia czworogłowego, która za jakiś czas powinna umożliwić Jarkowi bezpieczny powrót do rywalizacji o miejsce w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa.

Aktualnie jestem 13 tydzień po operacji, wszystko idzie w dobrym kierunku, a codzienna praca nad rehabilitacją kolana i związana z tym odbudowa mięśnia czworogłowego widzę, że przynosi efekty. Przede mną jeszcze długa droga bo wstępnie lekarze mówią o powrocie do pełnej sprawności w lipcu, bądź sierpniu jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej i na ten moment cieszę się z prostych rzeczy takich jak wejście po schodach, czy spacer z rodziną – powiedział Jarosław Mucha.

Nasz środkowy przed kontuzją zdążył wystąpić w ośmiu spotkaniach sezonu 2021/22, w których zdobył 26 punktów (19 z ataku, 6 w bloku oraz 1 as serwisowy).

Jaro czekamy na Ciebie!

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.