SPS Chrobry Głogów kolejnym rywalem Norwida.

Cztery kolejki pozostały siatkarzom Exact Systems Norwid Częstochowa do rozegrania w rundzie zasadniczej Tauron 1 Ligi sezonu 2021/22. Już jutro podopieczni trenera Piotra Gruszki zmierzą się w wyjazdowym pojedynku w Głogowie z miejscowy Chrobrym. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Dla częstochowskiego Norwida, który stracił już praktycznie szansę awansu do najlepszej ósemki sezonu, mecz z SPSem Chrobry Głogów jest jedynie walką o jak najlepszą pozycję na zakończenie kampanii 2021/22 oraz o poprawę nastrojów wśród swoich kibiców, które przed inauguracją rozgrywek były rozbudzone i zakładały co najmniej awans do rundy play off.

W podobnej sytuacji do błękitno-granatowych znajduje się SPS Chrobry. Głogowianie zapewnili sobie utrzymanie w pierwszoligowych rozgrywkach jednak do czołowa ósemki zabrakło kilku pozycji. Z dorobkiem 27 punktów najbliżsi rywale częstochowskiego Norwida zajmują trzynaste miejsce w tabeli Tauron 1. Ligi.

Pierwszy mecz obu zespołów, który rozegrany został w hali przy ulicy Jasnogórskiej 8 w Częstochowie wygrali bez straty seta błękitno-granatowi i z całą pewnością będą chcieli ten rezultat powtórzyć również w Głogowie. Jednak to jakim wynikiem zakończ się najbliższy pojedynek Norwida dowiemy się późnym sobotnim popołudniem.

SPS Chrobry Głogów – Exact Systems Norwid Częstochowa 26.02 | G: 18:00

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.