Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy.

Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa rozszerza swoje działania związane z pomocą dla uchodźców przybywających z rejonów ogarniętych działaniami wojennymi na Ukrainie. W czasie meczu 26 kolejki Tauron 1.Ligi z KPSem Siedlce, przeprowadzona zostanie zbiórka darów, które zostaną przekazane na rzecz rodzin ukraińskich dzieci uczestniczących w bezpłatnych zajęciach Akademii Norwidziaka.

Władze częstochowskiego Norwida mając na uwadze dobro dzieci przybywających do Polski z terytorium Ukrainy, na których prowadzone są działania wojenne, już od ponad tygodnia umożliwiają im bezpłatne zajęcia pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Teraz przyszedł czas na rozszerzenie zakresu działań i wsparcie rodzin zbiórką darów i środków niezbędnych do życia.

W trakcie meczu, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 19-ego marca w hali przy Jasnogórskiej 8, odbędzie się zbiórka rzeczy dla naszych przyjaciół zza wschodniej granicy.

Dlatego zwracamy się do wszystkich naszych fanów o wsparcie akcji i ofiarowanie darów. W szczególności potrzebne są;

  • Żywność: pieczywo chrupkie, dania gotowe (w słoikach, w opakowaniach próżniowych), sosy do makaronów, zupy instant, słodycze, pasty do kanapek, herbata, konserwy, ser i szynka pakowane w plastrach, owoce w puszkach, warzywa w puszkach, makarony,
  • Kosmetyki: oliwki dla dzieci, kremy, pasty do zębów, mydło, papier toaletowy,
  • Chemia gospodarcza: środki czystości,
  • Odzież: dresy oraz wszelkiego rodzaju odzież sportowa,

 

Wszelkie pytania w powyższej sprawie prosimy kierować mailowo na adres: natalia.zalas@ksnorwidczestochowa.pl

Dziękujemy za pomoc wszystkim ludziom dobrej woli.

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.