Najnowsze informacje o stanie zdrowia naszego środkowego Jarosława Muchy.

Klub sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, że nasz środkowy Jarosław Mucha, który uległ poważnej kontuzji w meczu z BKSem Visłą Proline Bydgoszcz przeszedł pod okiem specjalistów skomplikowaną operację i po około 10 dniach będzie mógł rozpocząć żmudną rehabilitację, która potrwa około 6 miesięcy.

„W środę o godzinie 15 przeszedłem dosyć skomplikowana operacje, która trwała ponad dwie godziny. Po około dziesięciu dniach rozpocznę pierwsze próby mobilizacji stawu kolanowego jednak na razie daje sobie czas i regeneruje się. Przede mną długi okres rehabilitacji, który według specjalistów będzie trwał min. 6 miesięcy. Dzięki wsparciu, które otrzymuje od najbliższych, kolegów z drużyny i wszystkich innych osób wiem, że dam radę! P.S. Chłopaki! Dzięki za akcje z koszulkami na meczu z Wrocławiem. Bardzo miło było mi zobaczyć coś takiego po operacji” – powiedział Jarosław Mucha.

Przypomnijmy, iż przed meczem z Chemeko-System Gwardią Wrocław wszyscy zawodnicy oraz sztab zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa wystąpił w specjalnych koszulkach z napisem „Jarku szybkiego powrotu do zdrowia” okazując tym samym pełne wsparcie i jedność z naszym siatkarzem i ważnym ogniwem zespołu! 

Jarkowi przesyłamy życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia i czekamy na Ciebie na Jasnogórskiej 8!

©2019. EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.