Mamy przyjemność poinformować, iż grono sponsorów zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa powiększyło się o kolejną firmę! zielona-energia.com, to firma, która oprócz wsparcia „błękitno-granatowych” w nadchodzącym sezonie Tauron 1.Ligi stała się również partnerem Turnieju o Puchar zielona-energia.com, który rozegrany zostanie w Częstochowie na początku września.

zielona-energia.com – dostawca systemów fotowoltaicznych…

jest firmą, która poprzez realizację systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy, dba o interesy swoich Klientów obniżając ich rachunki za energię i optymalizując wykorzystanie energii elektrycznej. Systemy fotowoltaiczne wyróżniają się prostotą instalacji i są łatwe do wykorzystania zarówno w warunkach przemysłowych jak i w gospodarstwach domowych.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy szeroką oraz wykwalifikowaną kadrę projektantów i instalatorów, która do każdego projektu podchodzi z należytą starannością. Nie od dziś wiadomo, że słońce daje nam życie, ciepło, ale co najważniejsze, jest ogólnodostępne, a przede wszystkim bezpłatne. Właśnie z tych przywilejów i korzyści czerpie fotowoltaika, która zajmuje się przekształcaniem światła słonecznego w energię, która trafia do naszych domów oraz przedsiębiorstw. Jednocześnie jest jedną z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii. Tworząc zielona-energia.com w 2013 roku przede wszystkim myśleliśmy o tym, aby dostarczać Polakom w ich domach oraz przedsiębiorstwach rozwiązania dające wymierne korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne Od tamtego czasu z naszej oferty skorzystało wielu Klientów, którzy chwalą nasze projekty oraz wykonawstwo.” – więcej szczegółów na temat naszego partnera oraz samej oferty na stronie zielona-energia.com