W czwartek 11 czerwca 2020 na boisku do siatkówki ze sztuczną nawierzchnią rozegrano I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar OŚ AZS w Częstochowie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: gospodarze – zawodnicy OŚ AZS Częstochowa, juniorzy zespołu Hemarpol Norwid Częstochowa podzieleni na zespoły (pierwszy i drugi) oraz drużyna Multimetal.

Turniej na obiekcie Mosiru zlokalizowanym przy ul. Boya – Żeleńskiego 6/8 wygrała ekipa gospodarzy, na drugim miejscu uplasował się drugi zespół Norwida, a trzecie miejsce przypadło pierwszej ekipie Norwida. Na najbardziej nielubianym czwartym miejscu sklasyfikowano zespół Multimetalu. Najlepszym zawodnikiem turnieju – MVP został wybrany Nikodem Wolański.

Zawody, które rozegrano bez udziału publiczności były świetną okazją do rozegrania gier kontrolnych dla młodych zawodników Norwida, którzy przygotowują się do finału Mistrzostw Polski juniorów, rozgrywanego w pierwszym tygodniu lipca w Dębicy.

Fotorelacja dzięki uprzejmości p. Rafała Pośpiecha.