Już jutro punktualnie o godzinie 17 w hali IX LO przy ulicy Jasnogórskiej 8 odbędzie się mecz trzeciej kolejki Krispol I Ligi, pomiędzy gospodarzem drużyną KS Norwid Częstochowa, a beniaminkiem ze Strzelec Opolskich.

Przypomnijmy, iż drużyna Norwida przegrała swoje pierwsze spotkanie inaugurujące sezon 2019/20, przegrywając w spotkaniu wyjazdowym z AZSem AGH Kraków 0-3. Drugiej kolejki częstochowianie nie rozegrali ze względu na problemy lokalnego rywala – AZSu Częstochowa (klub nie otrzymał licencji na grę w I lidze i ostatecznie drużynę biało-zielonych zastąpi Chrobry Głogów).

Zespół gości ma za sobą występy w dwóch meczach. ZAKSA grała w nich ze zmiennym szczęściem, przegrywając we własnej hali z Lechią Tomaszów Mazowiecki (1-3), by tydzień później również w roli gospodarza pokonać zespół APP Krispol Września (3-1).

Sobotnie spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie i może obfitować w wiele spektakularnych wymian z obu stron. Jakim wynikiem ostatecznie zakończy się ten pojedynek dowiemy się w sobotnie popołudnie.

KS Norwid Częstochowa – ZAKSA Strzelce Opolskie sobota 28.09.2019 godzina 17:00

Przypominamy o naszych social mediach. Wejdź i polub je, a zawsze będziesz w centrum wydarzeń!

NASZ INSTAGRAM | TWITTER | FACEBOOK