Firma działa na rynku od 1993 roku i jest największym w regionie producentem betonu towarowego. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów betonowych oraz różnego rodzaju budownictwem i transportem.

Celem przedsiębiorstwa Włodar jest nie tylko produkcja, ale także transport oraz sprzedaż finalna najwyższej jakości betonu oraz prefabrykatów betonowych.

Proces produkcji produkowanego betonu sprawdzany jest w sposób ciągły przez wewnętrzną kontrolę jakości oraz specjalistyczne laboratorium. Ponadto firma posiada zakład prefabrykacji betonowej.

Beton produkowany w firmie Włodar jest zgodny ze wszystkimi normami, w tym z normą PN-EN 206+A1:2016-12 Beton – Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.

Firma Włodar jest generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Budujemy i sprzedajemy mieszkania o zróżnicowanych standardach i przeznaczeniu. Nasze budynki wykorzystują w swej konstrukcji najnowocześniejsze technologie. Budujemy solidnie wykorzystując tylko sprawdzone komponenty renomowanych producentów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi oraz profesjonalnie przygotowanej kadrze jesteśmy w pełni przygotowani do rozpoczęcia współpracy z Państwem, stawiając sobie przy tym poprzeczkę na najwyższym europejskim poziomie. Potwierdzeniem tego jest zaufanie i satysfakcja klientów, którzy podjęli z nami współpracę.

Więcej o firmie na stronie internetowej www.wlodar.com.pl