Działamy na polskim rynku motoryzacyjnym nieprzerwanie od 1992 roku. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży szyb samochodowych oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi oraz dostępność szerokiego asortymentu produktów w zróżnicowanych cenach.

Naszą firmę tworzy wyszkolony i zgrany zespół ludzi. Przyjazna atmosfera pracy sprawia, że każdy z nas podchodzi do powierzonych zadań z wielkim zaangażowaniem i starannością.

Stale rozbudowująca się sieć serwisów naprawy, przyciemniania i montażu auto szyb sprawia, że jesteśmy blisko naszych partnerów. Obecnie mamy 11 oddziałów na terenie całego kraju.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta więc usługi realizujemy również we wskazanych przez niego miejscach. Nasza firma posiada mobilny serwis naprawy i wymiany szyb samochodowych dzięki któremu usługi mogą być realizowane również poza warsztatem.

Będąc drugą największą siecią specjalizującą się w montażu, przyciemnianiu i naprawie szyb samochodowych w Polsce. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz partnerską współpracę.

Więcej o firmie na stronie internetowej www.szybex.pl