Jesteśmy firmą czerpiącą z wielopokoleniowego doświadczenia w obróbce skrawaniem, której korzenie sięgają lat 40. XX wieku. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza już czwarte pokolenie właścicieli. Staltim to firma rodzinna, która jest przekazywana z ojca na syna i rozwija się stale, za sprawą charyzmatycznego zarządzania. Wspólnie z naszymi pracownikami tworzymy nowoczesne centrum technologii CNC w Częstochowie.

Dzięki obróbce CNC oraz na automatach krzywkowych i tokarkach manualnych jesteśmy w stanie wytworzyć każdy element. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Wykonujemy je zgodnie z dostarczoną lub zamówioną u nas dokumentacją, zalecaną technologią, według wskazanego wzoru lub rysunku technicznego. Duży park maszyn do obróbki CNC oraz specjalistycznego sprzętu jest rękojmią najwyższej jakości oraz niskiej ceny.

Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy. Zapewniamy fachową obsługę i służymy szerokim doradztwem technicznym.

Zaufało nam już duże grono klientów z różnych branż, m.in.:

W związku z przeprowadzką siedziba firmy znajduje się teraz na ul. Bojemskiego 16 w Częstochowie. Ogromna i nowoczesna hala produkcyjna stworzyła naszej firmie znakomitą okazję do rozwoju obróbki CNC, a naszym pracownikom dała komfortowe warunki pracy oraz możliwości rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, oferujemy usługi CNC oraz obróbkę metali na maszynach tradycyjnych.

Więcej o firmie na stronie internetowej www.staltim.pl