Firma „KOBNEXT” powstała w wyniku połączenia przedsiębiorstw budowlanych prowadzonych przez Zbigniewa Zajączkowskiego i Zbigniewa Kowalika, którzy od 1988 roku wspólnie działają na rynku budowlanym.

W tym okresie udało nam się stworzyć firmę dynamicznie rozwijającą się o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług budowlanych, a także wykreować wizerunek, który zapewnia nam status godnego zaufania partnera zachowującego wszelkie wymagane standardy wykonawcze. Wyrazem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie przez różne organizacje i gremia.

Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą.

Dzięki wysokim standardom pracy wykonujemy skomplikowane projekty budowlane i jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług dla naszych klientów.

Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską, posiadającą wymagane uprawnienia budowlane.

K.O.B. „KOBNEXT” sp. z o.o. otrzymała nagrodę II stopnia w ogólnopolskim konkursie „BUDOWA ROKU 2016” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa jako Generalny Wykonawca za rozbudowę istniejącej przychodni „Centrum Medyczne Małgorzata” o szpital „Jurajski Ośrodek Onkologii” w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 30.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej o firmie na stronie internetowej www.kobnext.pl