Już jutro nasi siatkarze wybiorą się do Nysy, gdzie w pojedynku 18. kolejki Krispol 1.Liga zmierzą się z tamtejszą Stalą. Zespół z województwa opolskiego jest od początku sezonu liderem rozgrywek i jak do tej pory w kampanii 2019/20 znalazł tylko trzech pogromców!

W siedemnastu rozegranych do tej pory seriach, podopieczni Krzysztofa Stelmacha zdobyli aż 46 punktów, wygrywając 15 pojedynków i odnosząc dwie porażki (LUK Lublin oraz BBTS Bielsko-Biała 2-3). Warto jednak wspomnieć o trzeciej przegranej w sezonie i to tej najdotkliwszej w Pucharze Polski! Mowa oczywiście o meczu z naszą drużyną! Zespół Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał już w tym sezonie drużynę Stali i to w spotkaniu wyjazdowym 3-1!

Spodziewać należy się zatem bardzo trudnego meczu, gdyż zespół z Nysy jutro będzie się chciał zrewanżować podwójnie, za ostatnią porażkę w lidze na swoim parkiecie oraz nam za klęskę w Pucharze Polski!

Błękitno-granatowi po słabym początku sezonu widać, że łapią wiatr w żagle i jeszcze nie jednemu mogą napsuć sporo krwi. Przed tygodniem w pojedynku z wiceliderem i sensacją tego sezonu udowodnili to pokonując LUK Politechnikę Lublin 3-2.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie i przypominamy, iż dla tych którzy z różnych powodów nie wybiorą się jutro do HALA NYSA przeprowadzimy LIVESCORE z tego spotkania.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YT