Już dziś nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Tauron 1.Ligi. Tym razem rywalem zespołu z Częstochowy będzie drużyna BBTSu Bielsko-Biała. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30, a transmisję z tego meczu „na żywo” przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Pierwotnie częstochowianie w najbliższy weekend rozegrać mieli wyjazdowy mecz 5. kolejki z AZS AGH Kraków, jednak zespół z małopolski od kilku tygodni zmaga się z wirusem Covid-19 i spotkanie zostało odwołane. Z tego samego powodu drużyna BBTSu Bielsko-Biała musiał zmienić termin swojej rywalizacji z LUK Politechniką Lublin. W tej sytuacji oba kluby korzystając z „wolnego terminu” postanowiły, iż awansem rozegrają między sobą spotkanie 15. kolejki.

Przypomnijmy, iż zespół Piotra Lebiody po trzech rozegranych do tej pory spotkaniach zgromadził 5 punktów, dwukrotnie wygrywając oraz raz uznając wyższość swojego przeciwnika. Ekipa BBTsu Bielsko-Biała prowadzona przez Harry”ego Brokking wygrała wszystkie swoje pojedynki zyskując przy tym osiem oczek w ligowej tabeli.

Największymi gwiazdami w bielskiej ekipie są z pewnością Sergii Kapelus oraz Oleg Krikun, którzy od kilku sezonów nieprzerwanie występują w zespole BBTSu.