Nasza drużyna odbyła dziś kolejną sesję z Trenerem Mentalnym Aneta Opała, która od pewnego czasu pomaga naszym siatkarzom wznosić się na wyżyny swoich możliwości!

Trener Mentalny Aneta Opała, absolwent pierwszego rocznika Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka .

Współpracuje w zakresie treningu mentalnego w klubach sportowych prowadząc treningi grupowe oraz indywidualne z poszczególnymi zawodnikami oraz ich trenerami. Trener mentalny zarówno sportowców , jak i ludzi biznesu. Występowała m.in. na Stadionie Narodowym podczas takich eventów jak „ Polko , bądź zdrowsza ” , czy ostatnio dla 1500 osobowej publiczności na Live Life Now. Prowadzi szkolenia dla firm oraz grup z rozwoju osobistego, współautorka książki „Królowe strategii „.

Przedsiębiorca od ponad 20 lat .Prowadzi z sukcesem swój , jak również rodzinny biznes. Równolegle do tego były nauczyciel przedmiotów ekonomicznych , a obecnie mówca motywacyjny podczas szkoleń i eventów. Prywatnie zapalona podróżniczka, matka dwójki nastolatków i zwolenniczka optymistycznego podejścia do życia.

W treningu mentalnym stosuje zasadę , że z otwartym umysłem można doskonalić się w każdym wieku i na każdym etapie kariery .

Ze szczególną uwagą wprowadza do świata sportu i biznesu techniki relaksacyjne, oddechowe i redukcji stresu opierające się na sprawdzonych modelach światowej klasy ekspertów.

Aneta mówi, że zajmuje się profesjonalnym dopinaniem ludziom skrzydeł.

W swojej pracy szuka niestandardowych i autorskich rozwiązań w celu podnoszenia jakości życia swojego oraz swoich podopiecznych.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YT