Dzięki zacieśnieniu współpracy Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa ze Studiem Filmowym i Fotograficznym Oscar, mamy dla naszych fanów doskonałą wiadomość! Wszystkie mecze rozgrywane w hali IX LO im. C.K. Norwida przy ulicy Jasnogórskiej 8 w ramach rozgrywek Tauron 1.Ligi oraz Pucharu Polski, dostępne będą bezpłatnie i „na żywo” na platformie Polsat Box, za wyjątkiem meczów transmitowanych bezpośrednio przez telewizję Polsat.

„Bardzo się cieszymy, że w nadchodzącym sezonie również będziemy współpracować z klubem Exact Systems Norwid Częstochowa. Z ogromną radością współpracowaliśmy w ubiegłym sezonie, gdzie klub osiągnął największy sukces w swojej historii. Liczymy na to, że nadchodzące rozgrywki będą kolejnym krokiem dla drużyny prowadzonej przez Piotra Gruszkę w walce o upragniony awans do Plusligi. A My się cieszymy, że ponownie będziemy mogli być małą częścią tego projektu” – powiedział Adam Tarnowski twórca studia filmowego i fotograficznego Oscar.

Studio Filmowe i Fotograficzne Oscar specjalizuje się w transmisjach live imprez kulturalnych, sportowych i kościelnych na platformy Internetowe Facebook, YouTube i inne.