Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, iż po przeprowadzeniu testów RT-PCR wśród zawodników posiadających objawy mogące świadczyć o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 dwóch członków zespołu otrzymało wynik pozytywny. Pozostali członkowie zespołu przebywają w samoizolacji.

W nawiązaniu do komunikatu z dnia 10.11.2020 roku, Zarząd Klubu Sportowe Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, że wykonane testy pod kątem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 dały wynik pozytywny u dwóch członków naszego zespołu. Szanując prywatność osób, które otrzymały wynik pozytywny Klub nie będzie podawał ich danych osobowych do wiadomości publicznej, jednocześnie dając „wolną rękę” zainteresowanym, którzy sami mogą je upublicznić.

Jednocześnie jako klub pozostajemy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki. O zmianach w terminarzu rozgrywek Tauron 1. Ligi informować będziemy na bieżąco.

Apelujemy również do wszystkich osób, które w ostatnim czasie miały kontakt z zawodnikami oraz członkami drużyny o szczególne obserwowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku zaobserwowania, któregokolwiek z objawów koronawirusa prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się do najbliższej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.