Gorąco zachęcam do kontynuowania swojej przygody z siatkówką w naszym klubie i do aplikowania do klas sportowych o profilu siatkarskim w IX LO im. C.K. Norwida” – przekonuje Radosław Panas, dyrektor sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa.

Nasz klub od lat znany jest ze znakomitej pracy z młodzieżą we wszystkich kategoriach wiekowych oraz wielu sukcesów w rozgrywkach młodzików, kadetów i juniorów” – kontynuuje 52-krotny reprezentant Polski, który swoją przygodę z reprezentacją przeżywał w latach 1989-1995.

Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę trenerską i rewelacyjną bazę treningową. A pierwszoligowy zespół grający w Krispol 1. lidze pozwoli na granie również na poziomie seniorskim. Polecam i zapraszam” – kończy 5-krotny Mistrz Polski!

Przypomnijmy, iż zarówno zespół juniorski jak i kadeci świetnie spisywali się w sezonie 2019/20 w rozgrywkach swoich kategorii wiekowych! Kadra juniora zdołała awansować do ścisłego finału Mistrzostw Polski, a kadeci wciąż pozostają w grze o finał (przez sytuację związaną z epidemią nie udało rozegrać się turnieju półfinałowego MP).