Już w najbliższą niedzielę 5-ego września w Parku Lisiniec odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Kolorów, podczas którego nastąpi oficjalna prezentacja naszej drużyny na sezon 2021/22! Dla wszystkich naszych fanów wraz z organizatorem tej kolorowej imprezy przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji.

Norwidowe stoisko oraz specjalne boisko, gdzie będzie można spróbować swoich sił grając wspólnie z naszymi siatkarzami to jedynie niewielka część przyjemności, jakich będzie można doświadczyć wybierając się na fantastyczną imprezę jaką jest Festiwal Kolorów.

Po trwającej rok przerwie WRACAMY by KOLOROWAĆ i wywoływać UŚMIECHY na Waszych twarzach. Tęsknimy za Wami równie mocno jak Wy za nami, dlatego tak bardzo nie możemy się doczekać naszego kolorowego spotkania. Tego lata, już po raz ósmy ruszymy w trasę i odwiedzimy 14 polskich miast!

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Festiwal Kolorów w Częstochowie odbędzie się już 5 września w Parku Lisiniec! Cała impreza startuje o godzinie 15:00! Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie smaczne miasteczko gastronomiczne!

Na festiwalowej scenie wystąpi wiele ciekawych muzycznych osobowości, a gwiazdą wieczoru będzie Kartky! Proponowana przez artystów muzyka dobierana jest tak, aby odpowiadała uczestnikom Festiwalu Kolorów i nie ograniczała się tylko do jednego gatunku.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera obfitująca w niezliczoną ilość uśmiechów i spontanicznych reakcji! Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu miejsce, gdzie będzie się czuł swobodnie.

Festiwal Kolorów to wydarzenie sprzyjające szaleństwu i radości, a także raj dla miłośników kolorowych i niepowtarzalnych zdjęć.

Radio Zet objęło trasę Festiwalu Kolorów patronatem medialnym. Regulujcie odbiorniki ten sezon to będzie kolorowa mooc! Nie może Was zabraknąć!

WAŻNE INFORMACJE:

– nasze stoisko będzie można odwiedzić od początku imprezy, czyli od godziny 15:00,

– chwile przed godziną 17:00 nastąpi prezentacja drużyny, a zaraz po niej trener Piotr Gruszka poprowadzi wyrzut kolorów,

– o 17:15 zostanie rozegrany mecz zawodnicy Norwida – uczestnicy festiwalu (chęć udziału w meczu można zgłaszać do godziny 16.30 w naszym namiocie),

– dzieciaki będą mogły wziąć udział w konkurencjach sportowych przy naszym stoisku.

Festiwal Kolorów w innych miastach:

01-08-2021 – Poznań – Polana Piknikowa na Malcie
07-08-2021 – Rzeszów – Bulwary nad Wisłokiem
15-08-2021 – Łódź – Ogrody Geyera
21-08-2021 – Czeski Cieszyn – Kaas Střelnice
21-08-2021 – Giżycko – Amfiteatr Twierdzy Boyen
22-08-2021 – Gorlice – Ośrodek Sportu i Rekreacji
28-08-2021 – Gdańsk – Plac Zebrań Ludowych
29-08-2021 – Lublin – teren Browaru Perła
04-09-2021 – Wrocław – Pola Marsowe AWF Wrocław
05-09-2021 – Częstochowa – Park Lisiniec
11-09-2021 – Kraków -TAURON Arena Kraków
12-09-2021 – Katowice – Park Śląski

Festiwal Kolorów zagości w 14 miastach w różnych regionach Polski! Mało? Bez obaw! Razem z naszą drugą, mniejszą marką Eksplozją Kolorów postaramy się dotrzeć i pokolorować dużo więcej polskich miejscowości!