23-letni Mateusz Podborączyński został nowym siatkarzem pierwszoligowej drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa i w sezonie 2021/22 wzmocni szeregi błękitno-granatowych. Kontrakt obowiązywał będzie przez kolejne dwa sezony.

Witam serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków klubu Exact Systems Norwid Częstochowa. Jestem bardzo szczęśliwy, że poprzez grę w częstochowskim Norwidzie będę mógł w dalszym ciągu się rozwijać i wspólnie z drużyną walczyć o najwyższe cele. Dlatego też podpisałem kontrakt na dwa lata. Mam nadzieję, że wspólnie z drużyną dostarczymy wszystkim niezapomnianych emocji i oczywiście medali w rozgrywkach Tauron 1.Ligi. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i do zobaczenia w hali” – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu w siedzibie klubu Mateusz Podborączyński.

Mateusz Podborączyński w poprzednim sezonie występował w drużynie beniaminka Tauron 1.Ligi BASie Białystok, w którym rozegrał 91 setów posiadając przyjęcie perfekcyjne na poziomie 25,54 %.

W swojej dotychczasowej karierze reprezentował m.in. MMKS Kędzierzyn-Koźle, AZS AGH Kraków, IBB Polonia Londyn oraz ostatnio BAS Białystok.

Już niebawem kolejne transferowe doniesienia. Polubcie nasze kanały mediów społecznościowych i bądźcie na bieżąco !