Kilka dni temu informowaliśmy o tym, iż Łukasz Usowicz oraz Jarosław Mucha obronili swoje prace inżynierskie na Politechnice Częstochowskiej i stali się inżynierami z krwi i kości! Postanowiliśmy na tę okoliczność przepytać ich na jakich kierunkach studiowali, na jakiej uczelni oraz o dalsze plany związane ze swoją edukacją.

Studiowałem logistykę inżynierską na Politechnice Częstochowskiej. Studia przebiegły bez większych komplikacji pomimo niektórych wymagających prowadzących zajęcia. Uczelnia nastawiona jest bardzo przyjaźnie do studenta i wszystkie problemy można rozwiązać. Wszystkim siatkarzom przychodzącym w celach sportowych do Częstochowy polecam studiowanie na Politechnice Częstochowskiej, bez większych problemów można pogodzić naukę z treningami i grą. Od października planuję rozpocząć studia magisterskie. Aktualnie czekam na dyplom i zaczynam proces rekrutacji na studia II stopnia.
środkowy Exact Systems Norwid Częstochowa - Łukasz Usowicz
Studiowałem na Politechnice Częstochowskiej kierunek logistyka inżynierska. Były to studia stacjonarne które trwały 3,5 roku, zakończone tytułem inżyniera. Teraz po obronie zamierzam dalej studiować na tej uczeni ponieważ jest tam wszystko czego potrzebuje do swojego rozwoju osobistego. Będę robił magisterkę z tego samego kierunku, bądź z bhp.
środkowy Exact Systems Norwid Częstochowa - Jarosław Mucha