Na zakończenie rundy zasadniczej zagramy bez kibiców z Mickiewiczem Kluczbork!

Już w najbliższą sobotę (14.03) o godzinie 17:00 rozegramy 26. kolejkę Krispol 1 Ligi. Rywalem błękitno-granatowych będzie zespół Mickiewicza Kluczbork. Mecz w związku z panującą na świecie sytuacją rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

W czwartkowe popołudnie Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki wydał komunikat, na mocy którego wstrzymuje rozgrywki PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz Krispol 1. Ligi.

Przerwa w rozgrywkach PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet obowiązuje od 12 marca (z wyłączeniem KRISPOL 1. Ligi, która w sobotę 14 marca zakończy ostatnią kolejkę fazy zasadniczej i od 15 nastąpi przerwa w rozgrywkach).

Dla częstochowian najprawdopodobniej będzie to więc ostatni mecz w sezonie 2019/20. Wiele bowiem wskazuje na to, iż po zakończeniu rundy zasadniczej władze ligi na prośbę klubów, zrezygnują z rozgrywania meczów o 11. miejsce (ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła).

W zupełnie innej sytuacji znajduje się drużyna gości. Zespół z Kluczborka zajmuje obecnie z dorobkiem 41 punktów, siódmą lokatę w tabeli i ma przed sobą najważniejszą część sezonu – rundę play off. Kiedy i czy w ogóle uda się ją rozegrać na ten moment jednak nie wiadomo.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Mickiewicz Kluczbork 14.03 | G: 17:00

FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YT