Nasz duet Marcel Pośpiech i Jakub Kantorowicz wygraną w ćwierćfinale z parą Czerny / Konieczny zapewnili sobie awans do półfinałów Mistrzostw Polski kadetów, a jutro w pojedynku półfinałowym powalczą o medale Mistrzostw Śląska! Dwa pozostałe „błękitno-granatowe” zespoły, udział w zawodach kończą na wysokim siódmym miejscu.

Drugi dzień finałów Mistrzostw Śląska kadetów w siatkówce plażowej w Rybniku przyniósł zmienne szczęście naszym zespołom. Dwa nasze duety zakończyły rywalizację na siódmej lokacie, jednak na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa par Maciej Olczyk / Filip Chmielewski oraz Bartosz Olczyk / Seweryn Kwiatecki. Obie ekipy bez kompleksów rozegrały swoje spotkania i otarły się o najlepszą szóstkę turnieju.

Nasz trzeci duet Marcel Pośpiech i Jakub Kantorowicz zameldował się bez porażki w półfinale. W ćwierćfinale nasza para rozegrała fantastyczne spotkanie i pokonała Dominika Czernego i Daniela Koniecznego reprezentujących mariaż klubów z Rybnika i Radlina. Tym samym popularny „Bambus i Marci” zagwarantowali sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski oraz walkę o medale w Mistrzostwach Śląska w czwartkowe przedpołudnie.