Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa dzięki hojności jednej z lokalnych firm – MACAR AUTO GAZ stał się posiadaczem nowoczesnego urządzenia do profesjonalnej regeneracji.

Dynamic Recovery Gun to nowoczesne urządzenie do masażu wibracyjnego, które pomaga zmniejszyć ból i sztywność mięśni, poprawia krążenie, zakres ruchów oraz ogólny stan zdrowia tkanek miękkich.

Regularna regeneracja jest niezbędnym elementem pozwalającym na przygotowanie zawodnika do maksymalnych obciążeń jakie są od niego wymagane. Sekwencyjna, przerywana, pneumatyczna kompresja pozwala na poprawę wydolności i pomaga zwiększyć intensywność kolejnego treningu. Drenaż limfatyczny ma na celu usprawnienie przepływu limfy w przypadku jej zastoju czego objawem jest opuchlizna.

Pistolet do masażu jest to świetne urządzenie, które pomoże naszym zawodnikom uniknąć kontuzji oraz urazów. Z takim sprzętem będzie dużo łatwiej zadbać o zdrowie siatkarzy, które przy tak dużym wysiłku jest ciągle narażone.fizjoterapeuta Exact Systems Norwid Częstochowa - Robert Giedrowicz

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla właściciela firmy MACAR, Pana Macieja Świebody!