Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, iż na Turniej o Puchar zielona-energia.com nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w sposób tradycyjny. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie powyższym wydarzeniem oraz fakt, iż właściwe organy sanitarno-epidemiologiczne wydały wytyczne, co do maksymalnej ilości osób mogących uczestniczyć w meczach naszej drużyny w hali IX LO im. C.K. Norwida, podjęliśmy decyzję, że o przydziale miejsc dla naszych sympatyków zadecyduje łut szczęścia.

Każda osoba, która jest zainteresowana wzięciem udziału w Turnieju o Puchar zielona-energia.com będzie musiała od teraz bacznie śledzić nasze kanały mediów społecznościowych. W pewnym momencie na jednym z nich pojawi się hasło, które wraz z danymi (imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania) trzeba będzie jak najszybciej wysłać na adres bilety@ksnorwidczestochowa.pl. Wygrywają Ci kibice, którzy zrobią to najszybciej i otrzymają od nas maila zwrotnego potwierdzającego wygraną wraz z wytycznymi jak wejść na mecz. Cegiełka płatna przed wejściem – 1 zł, prosimy o zgodną kwotę.

Apelujemy również do tych wszystkich, którym nie poszczęści się w naszej zabawie, by nie przychodzili pod halę, gdyż nie będzie możliwości wejścia bez ważnego zaproszenia. Dodatkowo, Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa zastrzega sobie prawo do odmówienia, bądź odebrania prawa wejścia na mecz bez podania przyczyny.

Z całego turnieju przeprowadzona zostanie relacja on-line.

Z poważaniem

Biuro Prasowe Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa