Środkowy, Jarosław Mucha postanowił na dłużej związać się z częstochowskim Norwidem i parafował swój kontrakt na kolejny sezon. –Zdecydowałem się zostać w Norwidzie na dłużej ponieważ widzę, że klub z roku na rok organizacyjnie i sportowo prężnie się rozwija. W Częstochowie czuję się świetnie, od zawsze panowała tu sprzyjająca atmosfera dla siatkówki. Traktuję to miasto jak swój drugi dom. Jestem dumny, że w kolejnym sezonie będę mógł dalej reprezentować częstochowski Norwid. Będzie to dla mnie czwarty sezon spędzony pod Jasną Górą – podsumował.

Jarosław Mucha jest 23-letnim siatkarzem pochodzącym z Jasła, gdzie rozpoczynał swoją siatkarską karierę. „Byku” w obecnym sezonie z powodzeniem występuje na pozycji środkowego. W trwających rozgrywkach Tauron 1.Ligi zdobył 181 punktów (100 w ataku, 65 skutecznym blokiem oraz posłał 16 asów serwisowych).

Karierę rozpoczynał w rodzinnym MKSie MOSIR Jasło. W dotychczasowej karierze sportowej największym sukcesem Jarosława Muchy było zdobycie Mistrzostwa Świata U-21 w 2017 roku! Ponadto wywalczył mistrzostwo i wicemistrzostwo 1. Ligi.

To kolejny siatkarz, który w ostatnim czasie przedłużył swój kontrakt w Exact Systems Norwid Częstochowa. Na sezon 2021/22 ważne umowy mają; Tomasz Kowalski (rozgrywający), Tomasz Kryński (atakujący), Łukasz Usowicz (środkowy) oraz właśnie Jarosław Mucha (środkowy),