Nietypowo, bo w niedzielne późne popołudnie siatkarze Exact Systems KS Norwid Częstochowa wybiegną na parkiet, by rozegrać spotkanie kończące 19 kolejkę Krispol 1.Liga. Tym razem na drodze do siódmego zwycięstwa w sezonie gospodarzom stanie ekipa APP KRISPOL Września, w szeregach której występuje m.in. dobrze znany częstochowskim kibicom, środkowy bloku Mateusz Zawalski.

Błękitno-granatowi po zeszłotygodniowej porażce z liderem rozgrywek, zespołem Stal Nysa mieli cały tydzień na szlifowanie formy przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem zadanie wydaje się nieco łatwiejsze. Rywal zajmuje bowiem z dorobkiem 28 punktów siódme miejsce (10 wygranych – 8 porażek) i jest niewątpliwie w zasięgu naszego zespołu.

Sezon wkracza w decydującą fazę co dodatkowo sprawia, że podopieczni Piotra Lebiody w zasadzie każdy mecz muszą traktować w kategoriach “być, albo nie być”. W dolnych rejonach tabeli panuje ścisk i każdy punkt może okazać się w ostatecznym rozrachunku na wagę złota.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków naszej drużyny, by czynnie dopingowali nasz zespół i walnie przyczynili się do wygrania kolejnego meczu we własnej hali! Początek spotkania punktualnie o godzinie 18:00!

FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YT