Doświadczony przyjmujący Kamil Długosz zdecydował, iż dalszą karierę sportową kontynuował będzie w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa. 29-letni siatkarz ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – Pluslidze. Będzie trzecim zawodnikiem grającym na pozycji przyjmującego w zespole prowadzonym przez trenera Piotra Gruszkę oprócz wcześniej zakontraktowanych; Artura Sługockiego oraz Krzysztofa Gibka. Kontrakt obowiązywał będzie przez kolejny rok.

„Cieszę się, że mogę reprezentować barwy częstochowskiego Norwida w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że dostarczymy kibicom wielu pozytywnych emocji i uda nam się walczyć o najwyższe cele” – powiedział nowy przyjmujący w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa.

Kamil Długosz ostatnie dwa sezony spędził w zespole Stali Nysa. W kampanii 2020/21 rozegrał 37 setów, w których zdobył 60 punktów (52 w ataku, 5 w polu serwisowym oraz 3 po skutecznym bloku). W przeszłości reprezentował m.in. Asseco Resovię Reszów oraz Aluronu Virtu Wartę Zawiercie.

Obecnie w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2020/21 ważne kontrakty posiadają;

Zespół poprowadzi trener Piotr Gruszka.