Rozgrywki Tauron 1. Ligi nabierają tempa. Częstochowscy siatkarze Norwida w przeciągu siedmiu kolejnych dni rozegrają, aż trzy pojedynki o punkty na zapleczu Plusligi. Istny maraton siatkarski rozpoczną już jutro meczem we własnej hali przy Jasnogórskiej 8 z KKSem Mickiewicz Kluczbork. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja w Polsat Box i polsatsport.pl.

Po ostatniej, bolesnej porażce błękitno-granatowych w wyjazdowym pojedynku z Chemeko-System Gwardią Wrocław czas na serię zwycięstw i marsz w górę tabeli. Częstochowianie doskonałą okazję ku temu będą mieć już jutro, kiedy to zmierzą się z czternastym zespołem obecnych rozgrywek – Mickiewiczem Kluczbork.

Siatkarze z województwa opolskiego do tej pory spisują się przeciętnie i po rozegraniu ośmiu spotkań mają na swoim koncie skromne sześć oczek i bilans dwóch wygranych przy sześciu porażkach. Norwid wygrywał czterokrotnie gromadząc dziesięć punktów dzięki czemu zajmuje dziesiątą lokatę.

Cały czas można nabywać bilety na to spotkanie poprzez platformę e-bilet.pl oraz w dniu meczu w hali przy Jasnogórskiej 8. Cena biletu ulgowego – 5 zł, normalnego – 10 zł.

Exact Systems Norwid Częstochowa – KKS Mickiewicz Kluczbork | G: 17:00 Hala IX LO im. C.K. Norwida