Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa informuje, iż w sezonie 2020/21, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na domowe mecze naszej drużyny. Powodem takiego stanu rzeczy jest nadal niepewna sytuacja związana z dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19 w Polsce oraz wytyczne Sanepidu co do ilości osób mogących uczestniczyć w meczach naszej drużyny w hali IX LO im. C.K. Norwida.

Mając na uwadze to, iż w związku z nałożonymi obostrzeniami związanymi z dalszą ekspansją wirusa Covid-19 w Polsce, Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa, nie jest w stanie zapewnić dostatecznej liczby miejsc dla wszystkich sympatyków naszej drużyny, postanowiliśmy dla dobra ogółu, zrezygnować z dystrybucji całosezonowych karnetów.

Jednocześnie informujemy, iż bilety na poszczególne wydarzenie (w tym również na Turniej o Puchar zielona-energia.com oraz II Memoriał im. Janusza Sikorskiego) będą kolportowane w minimalnej liczbie, a o sposobie ich dystrybucji poinformujemy w stosownym komunikacie.

Liczymy na Państwa zrozumienie.