Nietypowo, bo już w najbliższy czwartek o godzinie 17:30 siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa zmierzą się w kolejnym pojedynku ligowym. Tym razem w ramach 14. kolejki Krispol 1 Ligi błękitno-granatowi powalczą z zespołem AZS AGH Kraków.

Dla częstochowian będzie to bardzo istotne spotkanie z kilu powodów. Po pierwsze, bo pod wodzą nowego trenera – Piotra Lebiody (zastąpił Tomasza Wasilkowskiego). Po drugie, bo będzie to pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Po trzecie wreszcie, bo Norwid nie wygrał w trzech kolejnych spotkaniach nawet seta!

Częstochowianie po pierwszej części fazy zasadniczej zajmują jedenastą lokatę (bilans 4-9), a zespół ze stolicy województwa małopolskiego plasuje się „oczko” wyżej. Krakowianie w trzynastu rozegranych do tej pory meczach zgromadzili 18 punktów (6 zwycięstw i 7 porażek).

Przypomnijmy, iż w pierwszym spotkaniu obu drużyn, lepszy okazał się zespół AZS AGH, który na inaugurację rozgrywek pokonał gości 3-0.

SPONSOREM MECZU JEST FIRMA:

TK Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Założyciel firmy, Tomasz Krywult, jest pasjonatem oświetlenia, który po wielu latach spędzonych w branży oświetleniowej postawił na siebie i spróbował swoich sił spełniając jednocześnie swoje marzenia.

FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YT